Як зробити ефективний бізнес-сайт

Якщо ви ще тільки збираєтеся замовляти розробку свого бізнес-сайту, тоді ця стаття вам стане особливо корисною. Адже для того, щоб зробити ефективний бізнес-ресурс недостатньо просто знайти розумного досвідченого розробника - потрібно і самому розуміти, що і навіщо ви хочете робити.

У разі якщо ви не горите бажанням вникати в тонкощі створення та просування веб-сайтів, тоді, по крайній мірі, не заважайте веб-студії, яку ви найняли, займатися тим, за що ви їй платите. Недосвідчений, але активний замовник здатний занапастити навіть найперспективніший проект своїми побажаннями і вимогами. Тому або шукайте професійну веб-студію, якій ви зможете довіряти і до порад фахівців якої ви готові прислухатися, чи будьте готові отримати «гарний» портал, який особисто вам подобається, але не працює і грошей не приносить.

Перш за все, замовнику бізнес-сайту, спрямованого на просування товарів і послуг компанії через інтернет, необхідно усвідомити, що дизайн для такого сайту не є першочерговим завданням. Не потрібно витрачати весь свій час на створення ефектного дизайну, який бізнес-сайту не тільки не допоможе, але і швидше за все, тільки зашкодить. У такого проекту на першому місці повинні бути: функціональність, зручність використання, юзабіліті, грамотна продумана навігація, цікаві тексти з унікальними тематичними ілюстраціями, модеровані засоби зворотного зв'язку користувача з адміністрацією, висока швидкість завантаження (дорогий хостинг) і відсутність помилок в програмному коді. Виконання цих умов не гарантує високі позиції вашого нового дітища, але без дотримання всіх цих умов створення сучасного популярного ресурсу просто неможливо.

Подбайте про те, щоб відвідувачі вашого сайту не тільки завжди отримували найсвіжішу і актуальну інформацію, оперативний аналіз останніх подій в освітлюваної вашим сайтом темі і не були роздратовані нав'язливою неякісної рекламою, але і забезпечте постійне оновлення контенту, виправлення помилок, неточностей і видалення застарілої інформації . Все це збільшить лояльність відвідувачів вашого бізнес-ресурсу, які будуть рекомендувати ваш сайт своїм друзям, залишати коментарі до аналітичних статей і новин на сайті, додавати посилання на улюблений сайт на своєму блозі, в своїй групі в соціальній мережі, твіттері і інших інтернет-сервісах . Залученість відвідувачів в розвиток вашого електронного бізнес-проекту, його інтеграція в соціальні сервіси є не просто бажаним, а й необхідною умовою для становлення та розвитку гарног сучасного бізнес-порталу.