Модернізація web-сайту

Модернизация web-сайта

Будь-який бізнес в інтернеті передбачає наявність власного ресурсу в мережі. На такому сайті можна викладати інформацію про новини або нововведення в компанії, про надходження нових товарів, про проведення акцій або знижок. У більшості випадків сайт дозволяє збільшувати прибутки компанії, залучаючи нових клієнтів, партнерів або інвесторів.

Але ось настає такий час, коли Ви помітили, що інтерес до сайту починає падати, кількість відвідувачів починає зменшуватися, а відповідно, зменшуються і прибутки. Але зневірятися не варто, ситуацію може врятувати модернізація web-сайту.

Відомо, що період існування бізнесу, товарів або послуг не розвивається рівномірно, завжди можуть бути злети і падіння. І якщо зі злетами все зрозуміло, то у випадку з падіннями потрібно задуматися про те, які вжити заходів для виправлення ситуації. Таким же чином справи йдуть і з сайтом - потрібно вирішити, що з ним робити, повністю переробити або виконати часткову модернізацію, тобто замінити або оновити деякі елементи і сервіси сайту, оновити дизайн або додати йому функціональності. В основному модернізація сайтів здійснюється при зміні спрямованості компанії, умов бізнесу або при реорганізації підприємства. Слід зауважити, що хоча модернізація є процесом тривалим і витратним, побоюватися і затягувати її не варто. Тому що конкуренти не дрімають і в будь-який момент на ринку може з'явитися досить багато пропозицій від Ваших суперників в бізнесі. І в цьому випадку саме швидкість прийняття рішень може зіграти вирішальну роль.

Мінімальні роботи, які передбачає модернізація web-сайту - це зміна його зовнішнього вигляду, тобто, редизайн. Якщо користувачам вже набрид старий дизайн Вашого ресурсу, то таке оновлення потрібно виконувати обов'язково. Редизайн - це зміна зовнішнього вигляду і стилю сайту, при збереженні його основних елементів і функціональних можливостей. Адже саме стиль грає велику роль в впізнаваності і запам'ятовування сайту, тільки завдяки фірмовому стилю сайт може завоювати велику популярність.

Але зміна дизайну є тільки частиною вирішення проблеми, здатної в якійсь мірі вирішити деякі питання, пов'язані з модернізацією сайту, але не повністю поправити позиції ресурсу. Наступний крок, який потрібно зробити до вирішення проблеми, це подумати про оновлення контенту. В цьому немає нічого нового, і вважається нормальним становищем, коли щось старе змінюють на більш нове, цікаве користувачам. Щоб більш посилити вплив редизайну і нового контенту можна додати на сайт додаткові сервіси, які максимально полегшили б життя користувачам, і допомогли б їм зорієнтуватися в пропонованих Вами товарах або послугах. До того ж в умовах жорсткої конкуренції дуже правильним рішенням буде виділитися з основної маси не тільки кращими пропозиціями в плані товарів або послуг, а й більш повним і відкритим висвітленням діяльності Вашої організації. В іншому випадку, як довести споживачам, що Ваша компанія найкраща? В інтернеті важко кого-небудь змусити робити щось проти своєї волі, силоміць користувачів на веб-сайт не затягнеш. Отже, потрібно докласти всіх зусиль до того, щоб вони якомога частіше заходили на Ваш сайт добровільно.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся в тому, чи потрібна модернізація web-сайту, то просто зайдіть на ресурси компаній-конкурентів і порівняйте кількість відвідувачів. І якщо результат виявиться не на Вашу користь, то саме час починати діяти, щоб потім не було пізно. В даний час в мережі розміщено досить багато пропозицій від численних веб-студій, які займаються створенням, просуванням сайтів. Там працюють справжні професіонали, які не з чуток знають про те, яке значення для компанії має сайт. І ці фахівці зроблять все можливе, щоб допомогти Вам вирішити всі виниклі проблеми. Все, що Вам необхідно зробити - це ознайомитися з розміщеними оголошеннями, переглянути вже готові роботи і вибрати того виконавця, який Вам найбільше сподобався.