Розкрутка сайту - основа успіху в Інтернеті

Розкрутка сайту включає в себе застосування декількох методів: реєстрацію в каталогах, обмін посиланнями матеріалом, придбання посилань. Всі ці кроки спрямовані на те, щоб отримати якомога більшу кількість зворотних посилань на сайт, які допоможуть веб-ресурсу зайняти гідне місце в списку видачі пошукових систем.

Один з найбільш ефективних і популярних способів розкручування веб-сайтів є розміщення статей. Деякі власники сайтів не беруть до уваги цей спосіб популяризації свого ресурсу, але такий метод є доцільним, грамотним і абсолютно «білим», тобто дозволеним. Опубліковання текстів багато фахівців ставлять вище, ніж пошукову оптимізацію і контрольний обмін.

Істотні переваги статей перед обміном посиланнями вельми очевидні.

Статті з'являються швидше, потрібно просто відправити текст власнику сайту з схожою тематикою, звернувшись до нього з проханням опублікувати статтю, за це з Вас не зажадають зворотного посилання. Розміщуючи статті на веб-ресурсах аналогічної тематики, можна за певну кількість часу добитися відмінних результатів, набагато більших, ніж, якби Ви займалися обміном посилань. Сьогодні контрольний обмін не так актуальний, як це було кілька років тому, вебмастера рідко погоджуються на такий взаємообмін.

Публікуючи статті на інших сайтах, Ваш ресурс отримує беклінки. Тут все гранично просто: чим більше посилаються на Ваш сайт ресурсів, тим більше у нього буде авторитет і популярність, отже, пошукові системи будуть частіше видавати його по ключових запитах.

Розміщуються на сторонніх сайтах тексти здатні збільшити трафік Вашого веб-ресурсу. Ваші статті будуть читати зацікавлені в інформації користувачі. Таким чином, Ви можете забезпечити свій сайт пристойним потоком цільового трафіку.

Знайти веб-ресурси, де можна розмістити Ваші статті, дуже просто. Для цього потрібно набрати в пошукових системах Ваше питання, після чого пошуковики видадуть для Вас величезну кількість сайтів. Звичайно, не всі ресурси зможуть опублікувати Ваші тексти, але, звернувшись до адміністраторів сайту, все одно можна знайти тих, хто із задоволенням опублікує Ваш матеріал. Головне, щоб він був грамотним, цікавим і корисним.

Також в Мережі існують різноманітні сервіси по обміну статтями і бази, які містять посилання на веб-сайти, які беруть до публікації тексти.

Звертаючись за допомогою на сторонні ресурси, не потрібно забувати і про свій сайт - він повинен бути цікавим, корисним і зручним у використанні, якщо хоча б один з критеріїв Ваш ресурс не задовольняє, Вам допоможе оптимізація сайту.