Машина для одягу

 

Машини для одягу

Сьогодні легка промисловість пропонує великий вибір сучасного одягу, але індивідуальний пошив продовжує займати міцне становище на цьому ринку. Тому попит на швейні машини був, є і буде. Це звичайно вже не бабусин «Зінгер» з однією-двома операційними можливостями, а сучасні багатоопераційні якісні моделі.

Швейні машини діляться на більш прості - механічні та електромеханічні, і більш складні і дорогі - комп'ютеризовані, а також для вишивання і швейно - вишивальні.

Механічні і електромеханічні

Механічна машина приводиться в дію обертанням рукоятки маховика або ножним приводом. Якщо вона електрична - то робочий рух передається за допомогою електродвигуна натисканням на педаль, нею регулюється швидкість шиття. Транспортер тканини і голка переміщається механічним способом за допомогою шестерень спеціальної форми, важелів, коліс і т.п. Практично всі моделі можуть робити прорізну білизняну петлю, пришивати ґудзики, штопати. Вони мають кілька видів рядків досить простої форми. Перемикання на різні операції проводиться вручну за допомогою механічних регуляторів розташованих на корпусі. Зручна і проста у використанні. 

Машини комп'ютеризовані

 Управління виконує мікропроцесор і відповідно є набагато більше можливостей, все залежить від обсягу програмного забезпечення, яким оснащена така швейна машина. Вона виробляє безліч різних видів рядків і здійснює різноманітні операції, які зберігаються в пам'яті машини. Налаштовується за допомогою електронної панелі, а підказки та рекомендації відображаються на інформаційному дисплеї. Може виконувати різноманітні декоративні та оздоблювальні строчки з елементами вишивки. Є моделі, в пам'яті яких закладено алфавіт і вона може вишивати латинські і навіть російські літери. Має функцію дзеркального відображення строчки по вертикалі і горизонталі. Петлі роблять в автоматичному режимі або за розміром гудзики, або по заданих параметрах. 

Швейно - вишивальні машини

 Для того, щоб вишивати на ній, тканина закріплюється на п'яльцях, а механізм приводу отримує команду від програми комп'ютера. Вона вишиває всі фрагменти спочатку одного заданого кольору, потім переставляється інша нитка і робота над вишивкою триває. Вишиває гладдю і хрестиком, декоративні мережки, квилтинг і навіть рішельє. Є машини швейні з комп'ютерним управлінням, до яких окремо підключається блок для вишивання.

 Комплектація

При покупці в комплект кожної машини швейної додається безліч різних пристосувань для того, щоб робити різні рядки, голки різної товщини і конфігурації, кілька лапок, шпульок, інструмент для обслуговування машини. Деякі машинки обладнані нитковтягувачем або автоматичною заправкою нитки, що дуже зручно, якщо доводиться часто її міняти.

Визначення ціни

 Ціни коливаються залежно від класу, виробника і типу машинки. Не рекомендується купувати нижче 200 доларів, тому що це досить складний механізм з безліччю деталей. Нормальну добротну модель для домашнього шиття можна купити в діапазоні від 200 до 300 доларів. Головне визначитися для чого вона купується, як часто ви будете шити, які вироби і з яких тканин. Бо чим професійніше робота, тим складнішою і більш модифікованою повинна бути швейна машина.