Маркетингові цілі для компаній нерухомості

Маркетингові цілі для компаній нерухомості

Ваша компанія з нерухомості покладається на повторювані доходи від постійних клієнтів і додаткові доходи від нових клієнтів, щоб вижити і розвиватися. Зберігання і залучення бізнесу вимагає маркетингову кампанію з чіткими цілями і ідентифіковано ринку, для якої потрібен брендінг території. Визначити, чи є кампанія для бізнесу, так як з комерційною нерухомістю, або бізнес для споживача, який включає в себе маркетинг для житлової нерухомості клієнтів.
Залучення нового бізнесу Підкресліть вашу благонадійність, коли маркетинг нових клієнтів, зокрема, з вперше покупців житлової нерухомості, які покладаються на вас, щоб направляти їх через процес. Зосередьтеся на своїх давніх відносин з клієнтами у вашій рекламі, інтегруючи відгуки від колишніх клієнтів, які були щасливі з будинком або власності, яку вони купують і продають. Показати перспективи фотографії клієнтів з їх "продали" знаками або перед їх будинках, щоб показати кінцевий результат подорожу.
Утримати клієнтів Зберігти старих клієнтів - особливо інвесторів - це ще одне маркетингове завдання. Інвестори часто роблять кілька покупок протягом багатьох років. Зберігаючи житлових клієнтів також принесе користь вам з послідовним, хоча і менш часті, потік доходів. Показуйте з купівлі та продажу статистики, щоб допомогти встановити довгострокові відносини з клієнтами і підкреслюють, що позитивний досвід, який вони мали з вами будуть продовжувати майбутніх покупок. Роздрукуйте ці цифри в рекламних брошур і листівки, а також в електронній бюлетень вибухах в ваших списках контактів.
Створення поінформованості громадськості Брендинг має вирішальне значення для більшості підприємств, але особливо в сфері нерухомості, де конкуренція є жорсткою. Ви не тільки конкурувати з іншими компаніями нерухомості, але ви потенційно втратити бізнес "зроби сам" покупців і продавців, які працюють незалежно один від одного. Зробіть ваш бренд добре відомий в вашому регіоні, щоб привернути увагу покупців і відвернути їх від ваших конкурентів. Один із способів зробити це, щоб спонсорувати громадські заходи і показ оголошень в домашньому декорі розділах газет і журналів, а також на телевізійних станціях.

Репутація Ваші маркетингові матеріали повинні підкреслити якість,яку покупці шукають в агента з нерухомості, в тому числі чуйність, чесність, веселий поведінку і жорсткі навички ведення переговорів. Ваші кампанії повинні підкреслити вашу професійну етику і звернути увагу на членство в професійних організаціях. Залучіть громадськості, відповідаючи на питання по нерухомість в соціальних медіа. Це може затвердити вас в якості експерта в індустрії нерухомості, який займає час, щоб взаємодіяти з клієнтами один на один.