Чому розробка сайтів неефективна без їх оптимізації?

Припустимо, ви стали щасливим володарем веб-сайту. Все, що вам потрібно, щоб домогтися задуманого - знайти високу відвідуваність клієнтів і продаж ваших товарів. Потенційних замовників знайти можна кількома способами: провести рекламну кампанію з відеороликами по телебаченню, організувати опитування, акції і так далі. Однак дані заходи не багаторазові і досить витратні.

Але що робити в такому випадку? Сайт є, інформація доступна, а клієнтів немає. Проблема в тому, що ваш сайт або не бачить пошукова система, або посилання на нього розташоване дуже далеко, куди не доходить покупець. За статистикою, 98% інтернет-користувачів з метою пошуку необхідного товару звертаються в пошукову систему. Тому якщо ви хочете, щоб про вас дізналися тисячі потенційних клієнтів, займіться оптимізацією сайту.

SEO оптимізація - запорука високих продажів

Звертаючись в веб-студію з метою замовити сайт, вам відразу ж запропонують оптимізацію. SEO-оптимізація - це сукупність процесів, спрямованих на підвищення позицій розташування вашого сайту в результатах видачі пошукової системи. Оптимізація проводиться поетапно, починаючи від коду сторінки, закінчуючи контентом.

Грамотна оптимізація гарантовано підвищує ефективність веб-сторінки. Тому якщо ваш сайт має відмінний функціонал, зовні привабливий і максимально оптимізований для пошукових систем, то підвищення відвідувань клієнтами вам забезпечено. У такому випадку, як правило, 7 клієнтів з 10 здійснять покупку.

Важливим ключовим моментом при оптимізації - це нарощування маси. Чим більше ресурсів посилаються на ваш ресурс, тим, відповідно, більше відвідувачів. Не варто нехтувати контентом. Правильно складені статті, що містять ключові запити, позитивно впливають на позиції сайту в цілому. Завдяки SEO - оптимізації ви зможете визначити свою цільову аудиторію, зайняти належне місце в ніші, а це є вкрай важливим для кожної компанії.

Якщо ви хочете мати сайт, який буде приносити вам дохід, пропонуємо послуги нашої веб-студії. Досвідчений колектив, що складається з фахівців і професіоналів, індивідуальний підхід до кожного замовника, безліч унікальних пропозицій, серед яких кожен знайде необхідне і цінова доступність стануть для вас ключем, здатним відкрити двері для хороших продажів і відмінного доходу.

Звертаючись в нашу студію, ви знаходите надійних і відповідальних помічників, здатних задовольнити всі ваші потреби стосовно розробки сайтів. Пропонуємо переглянути наше портфоліо з метою підтвердження нашого професіоналізму.