Реєстрація сайту

Вашій компанії необхідна реєстрація доменного імені сайту в мережі Інтернет?

Реєстрація доменного іменіВеб дизайн студія "Гід" після процедури створення сайту надає можливість зареєструвати новий сайт в мережі під будь-яким доменним ім'ям (адреса вашої компанії, за яким її будуть знаходити відвідувачі Інтернету, наприклад: mysite.com.ua).

У загальному розумінні, сенс доменного імені полягає в тому, щоб привести будь-яку людину, яка побажала ознайомитися з деякою інформацією, розміщеною на безлічі сторінок у всесвітній павутині саме до Вас. Наприклад, маючи певну адресу потрібної людини, будь-яка людина завжди зможе відправитися до нього в гості, при цьому, не боячись, що зможе потрапити в будинок до будь-кого іншого. Аналогічні справи і в мережі Інтернет.

Реєстрація доменів - являє собою занесення інформації про нього і його власника (адміністратора) в центральну базу даних для того, щоб забезпечити унікальність використання і приналежності імені, а також для отримання Вами, як адміністратором прав на його адміністрування (використання).

На даний момент в мережі існує величезна безліч (за кількістю країн в світі) доменних визначень відповідних країн. За структурою вони складаються з декількох букв, наприклад, .ua - Україна, .ru - Росія, .by - Білорусь та ін. На даний момент можна також зареєструвати свій створений сайт в регіональних групах, наприклад: .su - для країн колишнього СРСР і .eu - для країн сайтів Євросоюзу. Також можна провести реєстрацію вашого сайту і на нейтральних доменах, які зазвичай у всіх на слуху - таких як .com, .net і .org ,.

Реєстрація створеного сайту зазвичай укладається на один рік від дати внесення необхідних даних в центральній базі доменних імен, а потім щорічно проводиться процес перереєстрації. Дана послуга, вважається наданою з моменту внесення інформації в саму базу даних.

Фахівці веб дизайн студії Гід персонально підійдуть до питання підбору назви. Після визначення тематики створюваного сайту буде проведено аналіз доступних в Інтернеті імен, які будуть характеризувати спрямованість створеного сайту фірми або інтернет магазину. За результатами цього аналізу, для Вас буде складено рекомендації по запропонованим нами назвам, в якому Ви самі вже зможете вибрати собі доменне закінчення ресурсу.

Після узгодження з Вами назви ресурсу, нашими реєстраторами буде проведена реєстрація фірми чи магазину в центральній базі даних доменів.

Для замовників, які зареєстрували ресурс в нашій веб дизайн студії, ми виробляємо щорічну його перереєстрацію, про що заздалегідь Ви будете попереджені. Наша служба підтримки не допустить, щоб Ваш проект перестав існувати в мережі за такою банальною помилку, про яку часто забувають адміністратори сайтів.