Розміщення сайту

Розміщення сайту в мережі Інтернет (хостинг будь-якого обсягу).

Розміщення на хостингуСтворення сайту, будь-то візитка компанії або інтернет магазин, а потім реєстрація його в центральній базі даних доменних імен не є закінченим процесом, в результаті якого Ваш ресурс буде доступний відвідувачам Інтернету. Для цієї мети необхідно Ваш новостворений web сайт розмістити на вінчестері віртуального сервера, який має постійний і цілодобовий вихід в мережевий простір Інтернет.

Таке віртуальне місце, де надаються деякі запаси пам'яті під розташування будь-яких ресурсів у всесвітній павутині, і називається хостинг. Або, якщо сказати іншими словами, хостинг - це платна пропозиція розмістити новостворений веб-сайт спеціалізованою фірмою, для можливості доступу, зацікавлених користувачів до розташованої на його сторінках інформації. Таку послугу в основному пропонують інтернет-компанії, які спеціалізуються на наданні своїх серверів для розміщення на них різних web-ресурсів.

Наша студія веб дизайну в Одесі, перед закінченням роботи зі створення web-сайту, надає можливість по розташуванню вашого проекту на деяких хостинг-провайдерах. Після укладення договору зі студією web-дизайну на розміщення сайту, фахівці-реєстратори проведуть з Вами усне або письмове обговорення, на якому буде запропоновано кілька варіантів різних хостинг-компаній, в результаті якого Ви самі зможете вибрати хостинг для розміщення свого сайту, в залежності від його річної вартості і якості наданих їм послуг.

Фахівці нашої невеликої інтернет-студії зможуть розмістити Ваш веб-проект, як на не дорогий, так і на VIP-хостинг з необмеженим обсягом місця під сайт, з виділеною лінією для швидкого доступу користувачів до нього. У будь-якому з наданих варіантів, після обговорення з нами обраного хостинг-провайдера, вже через кілька днів створений веб-сайт або його початкова розробка, з'явиться в мережі. І через цей невеликий проміжок часу Ви самі зможете віддалено оцінити пророблену нами роботу по створенню дизайну веб сайту і свій ресурс в дії.