SEO - оптимізація

Для чого необхідна пошукова оптимізація веб сайту або віртуального інтернет-магазину.

Створити сайт віртуального інтернет магазину або будь-якої компанії не є основним процесом того, що потенційні клієнти побіжать на ваш ресурс. Для остаточного закріплення успіху, після просування сайту в пошукових системах, необхідно сайт оптимізувати під ці пошукові системи.

Пошукова оптимізація сайту, поряд з процесом розкрутки і просування сайту, необхідний і дуже важливий процес підвищення ефективності в відвідуваності ресурсу потенційними покупцями Вашого товару. Іншими словами можна сказати, що пошукова оптимізація сайту є необхідним етапом роботи в пошуковій розкрутці даного сайту, яка дозволяє сильно підвищити шанси бути не тільки виявленим пошуковими роботами, але і обов'язково стати претендентом на високі позиції в ранжируванні сайтів.

Оптимізація спрямована на використання внутрішніх чинників, які безпосередньо пов'язані тільки з коригуванням змісту матеріалу на сторінках і конструкції коду самого сайту.

Внутрішніх факторів створюваного ресурсу кілька. Це - правильно оформлений і, головне, написаний текст сторінки і його заголовок, виділення, методом форматування, важливих ключових слів на сторінці, створена система перехресних посилань на різні підрозділи і сторінки сайту, а також правильно оформлені (на думку пошукового робота) службові заголовки і деякі елементи коду сайту, так звані теги.

Основні етапи проведеної нами оптимізації розроблювального сайту, це:

  • збір і, відповідно, глибокий аналіз ключових слів в пошукових запитах, за якими користувачі шукають на інших сайтах аналогічну інформацію в мережі;
  • перевірка структури сайту - глибокий аналіз коду самих сторінок.
    виправлення текстової частини сторінки, оптимізованої під популярні пошукові запити;
  • усунення всіх помічених фахівцями помилок у структурі сайту і внесення необхідних виправлень у код сторінки.

Збір пошукових запитів по пошуковим машинам і їх подальший аналіз є найважливішим і необхідним етапом у роботі по seo оптимізації певного сайту, так як на цьому етапі вивчається і аналізується певний цього сайту тематичний попит. Для складання переліку певних запитів, які користувачі найчастіше набирають у пошуковому рядку, студія web дизайну в Одесі використовує:

  • тексти схожих за змістом сайтів конкурентів;
  • статистику частоти запитів у багатьох пошукових системах Інтернету і звернення, до аналогічних послуг або товарів, які надаються на Вашому сайті.