Система управління сайтом

Розробка системи управління сайтом (адміністрування сайту) і навчання Вас наповнювати Ваш сайт новими матеріалами (CMS)

На кожен створений нашою студією сайт або інтернет-магазин, нами встановлюється система управління сайтом (CMS), яка значно допоможе і полегшить Вам редагування свого проекту в мережі Інтернет. За допомогою системи управління CMS (адміністрування сайту) Ви завжди зможете легко доповнити створений веб сайт, будь то корпоративний або сайт-візитка, будь-якими матеріалами, картинками і фотографіями, а також товарами в своєму віртуальному магазині; виконати інші необхідні дій з Вашим створеним сайтом. Адже основна перевага встановлюваної нами CMS є її простота і надійність в експлуатації!

На перший погляд, Вам може здатися, що система управління сайтом дуже складна для Вашого розуміння. Але, нашою службою технічної підтримки, створених сайтів в студії дизайну Гід, проводиться невелике навчання Вас, або Вашого адміністратора сайту по принципам роботи з нашою системою управління, і згодом Ви зрозумієте, що CMS дійсно дуже проста в управлінні для постійного оновлення інформації на Вашому проекті.

Які при цьому знання необхідні Вам, як майбутнього адміністратора сайту? Це та призначена для користувача програма, якої Ви вже давно володієте - Microsoft Word, і все, що пов'язано з цією програмою: копіювання і редагування матеріалів, і тому Вам зовсім необов'язково вивчати різні мови програмування.

Наша технічна підтримка студії дизайну Гід в Одесі завжди готова надати Вам кваліфіковані консультації на всьому шляху експлуатації Вашого веб сайту або інтернет-магазину. Адже ніколи не можна забувати, що створити сайт або інтернет-магазин і потім зробити його розкрутку це тільки початок життєвого шляху Вашого сайту. Сайт, будь то новостворений або вже діючий - живе і процвітає тоді, коли на його сторінках відбувається постійне оновлення інформації. При виконанні цих заходів Ваш сайт буде постійно перебувати на лідируючих позиціях в пошукових системах!